O Makijażu Trwałym

Chcesz być piękna od rana? Jeszcze w łóżku?  Zrób makijaż trwały – potocznie zwany permanentnym, który w naturalny sposób podkreśla urodę.

Makijaż Conture Make-up LONG TIME LINER jest metodą nr 1 na świecie, służącą do naturalnego podkreślenia konturu ust, brwi i oczu. Kształt ust poprawia poprzez uzupełnienie w całości kolorem, rozświetlenie, może je również delikatnie powiększyć, potrafi w niesamowity sposób wydobyć linię brwi i oczu. Conture Make-up nie maluje lecz w sposób naturalny podkreśla kontury, stąd bardzo ważne jest dobranie barwników tak, aby były jak najbardziej dopasowane do naturalnego kolorytu. Dzięki tej metodzie pigmenty pochodzenia naturalnego, nie toksyczne, i nie alergizujące, zostają osadzone w naskórku i poprzez zmagazynowanie w przestrzeniach międzykomórkowych utrzymują się tam w sposób widoczny ok. 3-5 lat. Później dochodzi do stopniowego rozjaśniania barwnika.

W tej metodzie barwnik jest wprowadzany jedną igłą co gwarantuje jego umiejscowienie na tej samej głębokości. W innych metodach do wprowadzenia barwnika służą moduły z kilkoma igiełkami o różnej długości, może to spowodować nierównomierne rozmieszczenie a tym samym nierówne jego złuszczanie. Barwniki naturalne gwarantują, że makijaż nie zmienia koloru, ale stopniowo się rozjaśnia. Sztuczne barwniki choć tańsze, często zmieniają kolor, np.: zielenieją. Makijaż trwały Conture Make-up wykonuje się również osobom, które w wyniku różnych chorób utraciły gęstość brwi i rzęs. Można go również wykonać u osób po wypadkach, w przypadku np. zniekształcenia ust – skuteczne wyrównanie konturu.

Powiązane Wpisy