To ekskluzywny zabieg, indywidualnie dobrany do potrzeb skóry klientki i jej nastroju. Rozpoczyna się orientalnym pilingiem ryżowym, który zawiera wyciąg z cytryny, brązowy cukier i ryż. Działają one zmiękczająco i nawilżająco na skórę, zaś orientalny aromat pilingu zapewnia odświeżający efekt zabiegu.

Po spłukaniu pilingu przystępujemy do masażu całego ciała oraz stóp i dłoni. Ma to na celu pozbycie się zbędnych produktów przemiany materii z organizmu oraz poprawienie przepływu krwi i limfy a tym samym dotlenienie i odżywienie tkanek. U każdej klientki mieszanka oleju bazowego i olejków eterycznych jest indywidualnie dobierana w zależności od kondycji skóry, nastroju i zamierzonego efektu.

Zabieg ten odbywa się w miłym, ciepłym, odosobnionym pomieszczeniu przy aromacie olejków eterycznych użytych również do nawanniania pomieszczeń.


Stemple ziołowe mają formę bawełnianych woreczków, wypełnionych takimi roślinami jak: gorzka pomarańcza, trawa cytrynowa, imbir. Są przeznaczone do masażu całego ciała lub jego wybranych obszarów.

Zadaniem masażu stemplami jest miejscowe rozgrzanie, poprawienie mikrokrążenia, odżywienia skóry, ogólne odprężenie ciała. Daje uczucie relaksu, przyjemnego ciepła – stemple są moczone w rozgrzanym oleju bazowym zmieszanym z olejkami eterycznymi – a także niweluje bóle mięśni związane ze stresogennym napięciem ciała lub wysiłkiem fizycznym.

Stemple mogą być stosowane w zabiegach antycelulitowych, odchudzających i uzupełniających masaż aromaterapeutyczny.


Masaż Gorącymi Kamieniami

Do masażu gorącymi kamieniami wykorzystuje się kamienie pochodzenia wulkanicznego tzn. bazaltowe. Wykazują one znakomite właściwości przewodzenia zarówno wysokich jak i niskich temperatur, co wykorzystywane jest podczas masażu. Podczas zabiegu rozgrzewa się je do temperatury ok. 50°C (optymalna to 48,8°C). W celu zwiększenia efektów stosuje się równoczesne masowanie ciepłymi i zimnymi kamieniami. Ma to bardzo pozytywny wpływ na cały organizm, gdyż pobudza jego detoksykację (usuwanie toksyn). Oddziaływanie gorącymi kamieniami zwiększa także przekrwienie miejscowe, powodując tym samym rozszerzenie naczyń krwionośnych limfatycznych. Dzięki różnicy temperatur w organizmie wytwarzają się mikroskopijne generatory energii. Wszystkie te elementy sprawiają, iż tkanki stają się lepiej odżywione, dzięki temu zaś młodsze i zdrowsze. Wskazaniem do wykonania tego zabiegu jest:

  • wzmożone napięcie mięśniowe
  • stany zmęczenia psychicznego
  • nadmierny stres
  • cellulit
  • napięcie przedmiesiączkowe (PMS)
  • po dłuższej chorobie – ze względu na swój wzmacniający wpływ na organizm
  • choroby reumatyczne i zwyrodnieniowe stawów
  • przewlekłe stany zapalne

Przeciwwskazaniem do masażu gorącymi kamieniami jest skłonność do żylaków i pękania naczynek. Niezwykle ważnym elementem zabiegu są bodźce zapachowe. Wykorzystujemy naturalne oleje bazowe oraz olejki eteryczne. Ich skład jest każdorazowo starannie komponowany zgodnie z potrzebami i nastrojem klienta. Odpowiednia kompozycja wyzwala pozytywne reakcje i wzmacnia efekt końcowy.