Usta Nienaganny kolor

Stosując LONG-TIME-LINER® Conture® Make-up najpierw dobieramy kolor do typu urody. Następnie ustalamy kształt ust tym samym korygując ewentualne niedoskonałości. Na koniec cieniujemy barwnikiem, uzyskując w ten sposób pełne usta.
Po zakończeniu otrzymasz idealnie nałożony i stały kolor warg. Już nigdy nie będziesz musiała korzystać ze szminki nawet po jedzeniu, ćwiczeniach lub pocałunkach! Twoje usta już zawsze będą piękne, bez względu na sytuację.


Oczy Pięknie podkreślone

 

Nareszcie kreska niepozostawiająca smug nawet po aktywnych ćwiczeniach fizycznych, pływaniu lub codziennych czynnościach. Wraz z LONG-TIME-LINER® Conture® Make-up Twoje rzęsy będą się wydawać grubsze, a oczy bardziej podkreślone dzięki idealnej, naturalnie wyglądającej kresce na górnej i dolnej powiece w linii rzęs. W przypadku górnej powieki może to być kreska „ozdobna” tzn. pogrubiona.
Makijaż oczu Conture® Make-up to idealne rozwiązanie dla osób noszących szkła kontaktowe, mających problemy ze wzrokiem lub chcących po prostu zaoszczędzić czas.


Brwi Perfekcyjny kształt

Kształt brwi podkreśla cechy charakterystyczne i równoważy wygląd całej twarzy. Łuk brwi wyraża Twój nastrój i może nawet sprawić, że będziesz wyglądać młodziej. Jednak, brwi mogą być nierówne lub przerzedzone w wyniku nadmiernego wyskubywania. Conture® Make-up to idealne rozwiązanie dla Ciebie.
Najpierw należy dobrać odpowiedni kolor, który zostanie użyty do zarysowania konturów Twoich brwi. Po zaakceptowaniu kształtu łuku, specjalista LONG-TIME-LINER® Linergist® delikatnie tworzy wygląd pięknego łuku brwiowego. Każdego rana będziesz się budzić z perfekcyjnymi brwiami.